DB & Partners, hem özel hukuk hem de kamu hukuku alanlarında geniş kapsamlı deneyime ve uzmanlığına sahip, bütüncül hizmet sunan bir avukatlık bürosudur. 2020 yılında kurulan büromuz, alanlarında uzman, dinamik ve özverili hukukçulardan oluşan bir kadroya sahiptir. Müvekkillerimize sunduğumuz sonuç odaklı çalışmalarımız ve seçkin hukukçu kadromuzun desteği, müvekkillerimizin başarısına katkı sunmamızı sağlamaktadır.

Müvekkillerimizin faaliyet gösterdikleri sektörlere odaklanıyor, iş çevreleri ile mesleki çevrelerde ve etkinliklere aktif olarak yer alıyoruz. Seçkin hukukçu kadromuz İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde de mesleki faaliyetlerde bulunabilmektedir. Tüm bu faktörler, DB & Partners’ın yüksek seviyede müvekkil deneyimi sunabilme yeteneğine katkıda bulunmaktadır.

Müvekkillerimizi temsil etmekteki temel amacımız, her bir müvekkilin özel ihtiyaçlarına, hukuki sorusuna veya uyuşmazlığına odaklanan açık, uygulanabilir ve pragmatik çözümler sunmak ve uygulamaktır. Avukatlarımız, müvekkillerimizin ihtiyaç duydukları konuları bütüncül bir hukuki ve ticari birikimle ele almaktadırlar. Büromuz, bireysel konularda uzmanlık sunmakta, aynı zamanda şirket danışmanlığı, fikri mülkiyet hukuku, vergi ve ceza hukuku, uyuşmazlık çözümü gibi diğer alanlarda da konunun uzmanları ile yakın bir iş birliği içinde bulunmayı sürdürmektedir.

Evrensel ve ulusal ahlaki değerler, hukuk uygulayıcılarının bağımsızlığı ve hukuk bilimi ile hukuki uygulamanın ayrılmazlığı temel prensiplerimizdir. Bu prensipler, müvekkillerimizle olan ilişkilerimize yansıtılmakta ve uzun vadeli hukuki süreçlerde hem hukuki hem de stratejik konularda güvenilir bir hukuki hizmet sağlayıcısı olarak hizmet vermemizi sağlamaktadır.